O značce DEVOSKYT

O nás

Výrobě a vývoji vnitřních omítkových stěrek DEVOSKYT se věnujeme již přes 20. let. Naším hlavním cílem je produkovat výrobky vysoké kvality, které jsou připraveny splnit náročné požadavky zákazníků. K výrobě používáme pouze kvalitní suroviny od renomovaných výrobců a prověřených dodavatelů. Naše výrobky jsou distribuovány do obchodní sítě v celé České republice.

Co jsou stěrky DEVOSKYT?

Vnitřní vícevrstvé omítkové stěrky DEVOSKYT jsou kvalitní omítkové materiály od českého výrobce. Jedná se o jemné, pastovité hmoty, připravené k okamžitému použití (typu „OTEVŘI A PRACUJ“) bílé barvy. Vlastnosti stěrek, ale i všech ostatních materiálů DEVOSKYT, zajišťují výbornou zpracovatelnost, dobrou brousitelnost, vysokou paropropustnost a přídržnost ke všem savým podkladům. Jsou vhodné pro ruční i strojní aplikaci pro všechny typy omítacích strojů (s podporou vzduchu, T-MAX středotlaké, AIRLESS vysokotlaké). Při vývoji výrobků je kladen důraz na použití s nejnovějšími stroji, na jednoduchou aplikaci a snadnou opravu. Výsledný efekt je perfektně hladký povrch připravený pro veškeré další technologie povrchových úprav.

Kde lze použít stěrky DEVOSKYT?

Vnitřní omítkové stěrky DEVOSKYT jsou vyvinuty pro jednoduchou aplikaci na stěny i stropy novostaveb, pro rekonstrukce interiérů bytů, rodinných domů, kanceláří i reprezentativních prostorů. Jsou vhodné k celoplošné aplikaci, k opravám drobných i větších nerovností veškerých omítek v interiéru, k vytváření dekorativních plastických povrchů. Lze je použít na všechny typy savých podkladů – beton, omítky, cihly, sádrokarton, pórobeton, ytong, OSB desky.